poniedziałek, 4 października 2010

KTOŚ WYGRAŁ, KTOŚ NIE

Zgodnie z obietnicą - w dniu ogłoszenia wyników konkursu - oczywiście nie wygarałam, czyli wszystko wróciło do normy :) ogłaszam wyniki i ja . Ale od początku. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że na mnie głosowałyście. A teraz o losowaniu - sprawdzałam kilka razy i doliczyłam się 43 komentarzy spełniających warunki udziału w moich słodkościach :) - komentarz liczył się tylko jeden i to ten pierwszy w kolejności czyli np. Tu Kara zamieściła ich kilka, ale numerek jaki Jej przypadł to 3, bo ten komentarz był pierwszy . Chyba wszystko wyjaśniłam, a jeśli nie, to proszę pytać :)
A teraz wyniki - tu zacznę od końca - nagrodę pocieszenia - niespodziankę - otrzyma - zainspirowana - oczywiście zobaczycie prezent na blogu, ale dopiero wtedy, kiedy dotrze on już do adresatki:)

Natomiast nagroda główna, ta ze zdjęcia - powędruje do Bajki decoupage - gratuluję !Obie Panie proszę o adresy pocztowe:)6 komentarzy:

ABily pisze...

Gratuluję obu Paniom,szkoda,że mi się nie udalo.Tym razem...:)

Bajka decoupage pisze...

O matko!!!! Jak się cieszę , że wygrałam !!!! nareszcie "naocznie" będę mogła podziwiać twoją pracę @@@ Dziękuję , cieszę się jak male dziecko . kilka razy sprawdzałam, czy to na pewno ja.
buziaki , Basia-Bajka

TuKara pisze...

Szczesciary!!!!

zainspirowana pisze...

ojej! ależ się cieszę!!!
uwielbiam nagrody pocieszenia :D
choć i bez tego głosy Ci się należały :)

jola_zola pisze...

cudne cudeńka, szkoda ze nie dla mnie hiihihi
gratuluję wylosowanym:)

Kalisz made pisze...

Bajeczko i zainspirowana - torby już spakowane, jutro rano do Was wyruszają. Nam nadzieję, że po rozpakowaniu bedziecie również zadowolone:)
A do pozostałych Dziewczyn - to nie ostatnie słodkości :)